Oferta pracy

Referent ds. administracyjnych

RYWAL-RHC Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • · wypisanie dokumentów przewozowych

  • · obsługa dokumentów serwisowych

  • · przyjmowanie i wystawianie faktur oraz innych dokumentów

  • · współpraca z magazynem wewnętrznym i centralnym

  • · współpraca z działem logistyki

  • · obsługa dokumentów dot. działu vendingowego

Nasze wymagania

  • · wykształcenia min. średniego, preferowane techniczne

  • · sprawnego posługiwania się komputerem oraz urządzeniami biurowymi

  • · znajomość programów z pakietu Microsoft Office

  • · umiejętność przygotowywania raportów, pism, dokumentów administracyjnych

  • · prawo jazdy kat. B

  • · mile widziana znajomość programu CDN XL, doświadczenie w dziale logistyki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

RYWAL-RHC Sp. z o.o.

RYWAL RHC

Grupa RYWAL-RHC od 1992 roku specjalizuje się w oferowaniu technologii, towarów i urządzeń wykorzystywanych w procesach łączenia i cięcia materiałów przy wykorzystaniu ciepła (materiałów i urządzeń spawalniczych, szlifierskich, filtrowentylacji, osprzętu BHP, chemii przemysłowej oraz systemów zrobotyzowanych). Aktualnie jesteśmy liderem dystrybucji tych materiałów w kraju, mamy również rozbudowaną sieć spółek zagranicznych.

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami z całego świata: LORCH, Abicor Binzel, Esab, Köco, Yaskawa, Suhner, Eckert, 3M, Cepro, Plymovent, Demmeler, Magswitch, Vetter Krantechnik, Markal, DeWalt, MEP, WDI.

Jesteśmy również producentami wielu produktów oznaczonych naszymi znakami towarowymi: MOST, GOLD.

Przewiń do profilu firmy