Oferta pracy

Referent ds. Administracyjnych

PWPW S.A.O firmie

PWPW S.A.

Romana Sanguszki 1

Warszawa

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania

  • Sporządzanie dokumentów administracyjno-biurowych Działu oraz koordynowanie ich obiegu.
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników Działu.
  • Rozliczanie zlecenień produkcyjnych.
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej w systemie SAP.
  • Inne bieżące prace administracyjno-biurowe.

Oczekiwania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Dobra znajomość programów MS Office.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
  • Mile widziana znajomość systemu SAP.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole, zaangażowanie, samodzielność w działaniu, rzetelność, dokładność.

Oferujemy

Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • wynagrodzenie zasadnicze
  • premie miesięczne
  • nagroda z zysku
  • nagroda efektywnościowa
  • nagrody motywacyjne dla aktywnych pracowników
  • dodatki stażowe
  • nagrody jubileuszowe

Bogaty pakiet benefitów

  • stabilne zatrudnienie
  • opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę
  • dostęp do niskooprocentowanych pożyczek na zakup bądź remont mieszkania
  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich rodzin
  • dofinansowanie do zajęć sportowych i karty multisport
  • świetne połączenie komunikacyjne
  • kursy i szkolenia
  • dodatkowe ubezpieczenie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy