Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. aktualizacji bazy danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Finance Care sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Work Service, to spółka specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Czynnie działamy na rynku od 1999 r., a wśród naszych Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe.

    praca dla studenta, praca dodatkowa

    Miejsce pracy: Warszawa
    GNB2018

    Zadania na stanowisku:

    • kontakt z Klientami Banku w celu aktualizacji bazy danych,
    • wprowadzanie danych do systemu,
    • aktualizacja danych w systemie Bankowym,

    Wymagania:

    • dyspozycyjność do pracy w godzinach 16:00-20:00 pon-pt,
    • znajmość obsługi komputera,
    • dokładność, sumienność,
    • wykształcenie min. średnie,

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • możliwość pogodzenia pracy ze studiami,
    • świetny start w życie zawodowe,
    • pakiet szkoleń wstępnych,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • młody, zgrany zespół,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do aplikowania studentów dziennych i zaocznych!