Logo Pracuj.pl

Referent ds. analiz kredytowych

Bank Spółdzielczy w PoddębicachO firmie

3 500
brutto / mies.
  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie regulacji związanych z oceną zdolności kredytowej, prawnych form zabezpieczeń, monitoringiem ekspozycji kredytowych.
  • Analizowanie transakcji kredytowych, weryfikacja dokumentacji kredytowej, dokonywanie oceny zdolności kredytowej, adekwatności proponowanych zabezpieczeń, przygotowywanie rekomendacji kredytowych.
  • Współpraca i wymiana informacji z bazami danych BIG KRD S.A., BIK S.A. i Systemem Bankowy Rejestr BR.
  • Udział w pracach Komitetów i Zespołów powołanych na podstawie regulacji wewnętrznych.
  • Wsparcie merytoryczne oraz systemowe pracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe w obszarze analiz kredytowych
  • doświadczenie w zakresie oceny zabezpieczeń (np. wyceny nieruchomości)
  • zdolność analitycznego myślenia
  • znajomość zagadnień prawnych w zakresie prawa bankowego, prawnych zabezpieczeń wierzytelności
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju osobistego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w stabilnej firmie
  • Miejsce pracy: Poddębice lub Łask lub Uniejów lub Góra Św. Małgorzaty

O nas

Bank Spółdzielczy w Poddębiacch

Referent ds. analiz kredytowych, łódzkie