Oferta pracy

Referent ds. Archiwizacji

Premium Management S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Włączanie dokumentów do zasobu archiwalnego;

  • Wyszukiwanie zamówionej dokumentacji w wyznaczonych magazynach;

  • Wprowadzanie danych opisujących dokumenty;

  • Porządkowanie i segregacja dokumentów na magazynach;

  • Sporządzanie elektronicznych kopii dokumentacji;

  • Weryfikacja prawidłowości i czytelności elektronicznych kopii dokumentów po zeskanowaniu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe);

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz MS Office;

  • Dokładność, skrupulatność, sumienność;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • Pracę w dużej, prężnie działającej firmie;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (multisport, opieka medyczna).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Charakter pracy

  • Magazynowo-biurowy.