Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Archiwizacji

  • Gdańsk, Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 31.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Towarzystwo Zarządzające SKOK poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia
    Numer referencyjny: RA/09/2018

    Zadania:

    • Włączanie dokumentów do zasobu archiwalnego;
    • Wyszukiwanie zamówionej dokumentacji w wyznaczonych magazynach;
    • Wprowadzanie danych opisujących dokumenty;
    • Porządkowanie i segregacja dokumentów na magazynach;
    • Sporządzanie elektronicznych kopii dokumentacji;
    • Weryfikacja prawidłowości i czytelności elektronicznych kopii dokumentów po zeskanowaniu.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe);
    • Dobra znajomość obsługi komputera oraz MS Office;
    • Dokładność, skrupulatność, sumienność;
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

    Nasza Oferta:

    • Praca w stabilnej formie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Forma umowy o pracę;
    • Pełen etat;
    • Praca w przyjaznej atmosferze.

    Charakter pracy magazynowo- biurowy.

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji
    za pomocą:

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 926 ze zm.)”.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.