Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Archiwizacji

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Towarzystwo Zarządzające SKOK poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia

    Opis stanowiska

    Archiwizacja dokumentacji:

    • Włączanie dokumentów do zasobu archiwalnego;
    • Wprowadzanie danych opisujących dokumenty do systemu informatycznego;
    • Fizyczne porządkowanie i segregacja dokumentów;
    • Udział w procesie brakowania i niszczenia dokumentów;
    • Wykonywanie cyfrowych obrazów dokumentów na zlecenie Klienta.

    Wymagania:

    • Dobrej organizacji własnej pracy;
    • Punktualności, odpowiedzialności, dokładności;
    • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych;
    • Mile widziane doświadczenie przy archiwizowaniu dokumentów.

    Oferujemy:

    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej organizacji;
    • Formę zatrudnienia - umowa o pracę.

    Charakter pracy magazynowo-biurowy

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji
    za pomocą:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Gdyni - jako administratora danych osobowych, w celu realizacji procesu bieżącej rekrutacji (zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27/04/2016r/ w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE --RODO).

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.