Oferta pracy

Referent ds. badań

R&D Centre INVENTOR Sp. z o.o.

  • Ciepłownicza 4, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Ciepłownicza 4

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów badawczych maszyn

  • sporządzanie sprawozdań z badań polowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, pojazdów lub pokrewne)

  • prawo jazdy kategorii B,T lub B+E

  • umiejętność posługiwania się komputerowymi technikami pomiarowymi i audiowizualnymi

  • umiejętność analizowania realizowanych procesów badawczych

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • umiejętność oceny stosowanych w technice rolniczej układów sterowniczych maszyn (elektronicznych, hydraulicznych, innych)

  • dyspozycyjność

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • kasa zapomogowo - pożyczkowa

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

R&D Centre INVENTOR Sp. z o. o. w Lublinie jest Spółką wchodzącą w skład GRUPY SIPMA, którą tworzą przedsiębiorstwa związane z produkcją i sprzedażą maszyn rolniczych (m.in. SIPMA S.A. w Lublinie).

Głównym celem funkcjonowania R&D Centre INVENTOR Sp. z o. o. jest działalność badawczo – rozwojowa w zakresie inżynierii konstrukcyjno - technologicznej. R&D Centre INVENTOR Sp. z o. o. posiada status Centrum Badawczo-Rozwojowego, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o firmie wejdź na stronę www.rndcentreinventor.pl

Poszukujemy pracowników chcących pracować zgodnie z naszymi wartościami, wśród których najbardziej cenimy Innowacyjność, Twórczość, Zaangażowanie i Entuzjazm.

Przewiń do profilu firmy