Oferta pracy

Referent ds. biurowych

Cronimet PL Sp. z o.o.O firmie

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Spółka należąca do międzynarodowego koncernu z branży recyklingu metali poszukuje w związku z jej dynamicznym rozwojem kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Organizacja i nadzór nad obiegiem dokumentów i korespondencji, w tym dystrybucja i ewidencjonowanie poczty przychodzącej i wychodzącej w elektronicznym dzienniku korespondencyjnym Instense
  • Dbałość o sprawny i pełny przepływ informacji
  • Archiwizacja dokumentów związanych z wykonywanymi obowiązkami
  • Rezerwacja biletów i noclegów dla pracowników firmy
  • Zamawianie środków czystości i usług (serwis urządzeń biurowych, usługi kurierskie, etc.) w zakresie bieżących potrzeb budynków administracyjnych.
  • Obsługa gości Spółki oraz obsługa Zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane o kierunku administracyjnym
  • Znajomość j. angielskiego lub/i j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, samodzielność
  • Systematyczność i terminowość
  • Bardzo dobra umiejętność pracy w środowisku MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z nowoczesnym zapleczem biurowym
  • Miłą oraz przyjazną atmosferę pracy w młodym, aktywnym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zaznaczeniem stanowiska w tytule wiadomości za pomocą przycisku aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cronimet PL Sp. z o.o., Kłopot 10A, 88-100 Inowrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji.

SPEŁNIENIE OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy