Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. biurowych

EXplatforma SA

Generała Jarosława Dąbrowskiego 208/214

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja biura: zakup niezbędnych materiałów biurowych;

  • Wprowadzanie faktur;

  • Sortowanie dokumentów, odbieranie poczty;

  • Rezerwacja hoteli dla pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe (mile widziana osoba w trakcie studiów);

  • Praktyczna znajomość pakietu Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym;

  • Umiejętność pracy w zespole;

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej firmie

  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju zawodowego

  • wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie Multisport i Luxmed

Podstawą naszej działalności jest automatyzacja procesów produkcyjnych, w ramach której mieści się projektowanie linii produkcyjnych z systemem transportu wewnętrznego. W skład naszej oferty wchodzi: projekt, dostarczenie bądź wytwarzanie komponentów i oprogramowanie z wizualizacją procesu (SCADA). Oferujemy również optymalizację istniejących procesów produkcyjnych z uwzględnieniem potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. W temacie automatyzacji procesów produkcyjnych proponujemy również dostarczenie i programowanie robotów przemysłowych KUKA, FANUC, ABB.

Przewiń do profilu firmy