Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. celnych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    TOYA S.A. zatrudni:

    REFERENTA DS. CELNYCH
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • przygotowywanie dokumentacji celnej,
    • dokonywanie odpraw celnych w imporcie i eksporcie (głównie w procedurach uproszczonych),
    • współpraca z organami celno - skarbowymi i z agencjami celnymi,
    • przygotowanie wniosków do właściwych organów celnych w sprawie rozliczeń i korekt zgłoszeń celnych,
    • opracowywanie dokumentacji pochodzenia, sporządzanie świadectw przewozowych i pochodzenia,
    • współpraca z przewoźnikami i spedytorami, obsługa w zakresie organizacji międzynarodowego transportu: kontenerowego, drogowego, lotniczego,
    • wycena środków obrotowych,
    • przygotowanie i przesyłanie raportów statystycznych Intrastat i GUS,
    • prowadzenie oraz archiwizacja dokumentów w Dziale Celnym,
    • wsparcie Działu Celnego w bieżących zadaniach,

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie,
    • znajomość przepisów, procedur i dokumentacji celnej, doświadczenie w zakresie przygotowywania zgłoszeń celnych,
    • znajomość prawa przewozowego w transporcie międzynarodowym,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie handlowej będzie dodatkowym atutem,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego,
    • dobra znajomość pakietu MS Office (zaawansowany Excel),
    • mile widziana znajomość programu WinSad firmy Huzar Software, ew. systemu SAP,
    • dokładność i umiejętność pracy w zespole,
    • doskonała organizacja pracy własnej,
    • otwartość na nowe doświadczenia i naukę,
    • prawo jazdy kategorii B,

    Oferujemy:

    paczki świąteczne
    karta multisport
    imprezy firmowe
    umowa o pracę

    ubezpieczenia
    sport
    przyjazna atmosfera
    rozwój

    wydarzenia kulturalne

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku.

    Prosimy o dołączenie klauzuli:

    Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Magazynier przez TOYA S.A. we Wrocławiu, ul. Sołtysowicka 13-15, 51-168 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS, prowadzonego przez VI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego dla Wrocławia - Fabryczna pod nr KRS 0000066712, nr NIP: 895-16-86-107; numer Regon: 932093253. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z zm.).

    Lub

    Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez TOYA S.A. we Wrocławiu, ul. Sołtysowicka 13-15, 51-168 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS, prowadzonego przez VI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego dla Wrocławia - Fabryczna pod nr KRS 0000066712, nr NIP: 895-16-86-107; numer Regon: 932093253 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z zm.).

    bottom