Oferta pracy

Referent ds. Certyfikacji i Rejestracji

ChM sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja wymogów regulacyjnych związanych z wprowadzeniem produktów medycznych do obrotu w kraju i zagranicą

  • kompletacja i aktualizacja dokumentacji związanej z procesem rejestracji wyrobów medycznych w kraju i zagranicą

  • opracowywanie/przegląd dokumentacji technicznej produktów medycznych oraz bieżąca aktualizacja i nadzór nad dokumentacją

  • rejestracja wyrobów

  • tłumaczenie dokumentacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka obcego w mowie i piśmie: języka rosyjskiego i/lub języka angielskiego

  • znajomość pakietu MS Office

  • chęć do pracy

  • dokładność

  • staranność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem branży

  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do pakietów medycznych, imprezy integracyjne, wycieczki, paczki dla dzieci, karty świąteczne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Firma ChM sp. z o.o. działająca na rynku międzynarodowym od 40 lat,

znany producent implantów i narzędzi dla ortopedii i traumatologii

poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

Inne:

  • firma ma siedzibę 6 km od Białegostoku, z dojazdem komunikacją miejską, pierwsza strefa (autobusy dostosowane do godzin pracy)