Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. dokumentacji i administracji w dziale Kontroli Jakości

Sumitomo SHI FW Energia Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Staszica 31, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sumitomo SHI FW Energia Polska Sp. z o.o.

Staszica 31

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie codziennej pracy biura Kontroli Jakości

  • Kontakty z klientami, przygotowanie finalnej dokumentacji dla Klientów końcowych, archiwizacja dokumentacji

  • Prowadzenie rejestrów działu Kontroli Jakości, bieżące zakupy

  • Sporządzanie pism, kontrola korespondencji wychodzącej i przychodzącej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Staranność wykonywania obowiązków

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office

  • Oczekiwane cechy kandydata: uczciwość, dokładność, asertywność, systematyczność, pracowitość

  • Chęć rozwoju oraz związania się z Firmą na dłużej

Mile widziane

  • Doświadczenie w Dziale Kontroli Jakości w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Innowacyjne oraz globalne środowisko pracy

  • Udział w międzynarodowych projektach

  • Możliwość rozwoju zawodowego

SHI FW Energia FAKOP Spółka z o.o. jest niezawodnym producentem wysokiej jakości urządzeń ciśnieniowych. Od lat 90. będąc częścią Foster Wheeler i dalej od roku 2017 będąc częścią SUMITOMO SHI FW, światowego lidera technologii fluidalnych, specjalizujemy się w produkcji, montażach, serwisach, diagnostyce instalacji energetycznych. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata naszej działalności na rynku krajowym i międzynarodowym pozwala nam na stałe poszerzanie naszej oferty, daleko poza instalacje fluidalne, dzięki czemu aktualnie świadczymy usługi dla wielu gałęzi przemysłu.

Bazując na wysoko wykwalifikowanej i zaufanej kadrze, która umiejętnie łączy swoje kwalifikacje, zdobywa doświadczenie i umiejętności praktyczne, bierze czynny udział w projektach Badawczo - Rozwojowych jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów przy realizacji najbardziej wymagających przedsięwzięć na całym świecie.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową:

www.fakop.com

Przewiń do profilu firmy

Jak aplikować?

Proszę skorzystać z formularza dostępnego po kliknięciu w przycisk Aplikuj.