Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. Dokumentacji

Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca biurowa na pełen etat

  • wprowadzanie danych do systemu

  • prowadzenie baz danych (w tym obsługa BDO)

  • sporządzanie regularnych raportów

  • prowadzenie statystyk

  • udostępnianie dokumentów przełożonym oraz poszczególnym działom

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • dokładność i zaangażowanie

  • odpowiedzialność

To oferujemy

  • możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem firma ZUO CLEAN CITY poszukuje do swojego biura w Poznaniu osoby na stanowisko: Referent ds. Dokumentacji

Informacje dodatkowe

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.