Oferta pracy

Referent ds. Dokumentów Handlowych

HalfPrice

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola przebiegu płatności złożonych zamówień,

  • Rozliczanie wynegocjowanych upustów w płatnościach,

  • Rozliczanie salda dostawców,

  • Nadzorowanie prawidłowości procesów logistycznych i dostaw towarów poprzez kontrolę terminowego otrzymywania poprawnych dokumentów handlowych,

  • Awizacja dostawy,

  • Obsługa systemów: WEBCON, RMS, RIM.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra organizacja, pracowitość, dokładność i terminowość,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Otwartość na pozyskiwanie nowej wiedzy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • Innowacyjne środowisko pracy,

  • Dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy sieci CCC, HalfPrice, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karta sportowa

  • innowacyjne miejsce pracy

HalfPrice

HalfPrice to nowa sieć sklepów należąca do Grupy CCC. To koncept w kategorii off-price, który oferuje szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach, wśród nich odzież, obuwie, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.

Rozwój jest naszym priorytetem, dlatego pełni pasji rozpoczęliśmy to ogromne przedsięwzięcie. Pierwsze 5 sklepów wystartowało w maju 2021, a dziś jest ich ponad 50. Jesteśmy obecni w Polsce, Austrii, Czechach, Chorwacji i na Węgrzech. Jeszcze w tym roku otwieramy sklepy w Słowenii oraz Słowacji. W listopadzie 2021 roku wystartował sklep internetowy HalfPrice.eu.

Przewiń do profilu firmy