Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. eksportu

  • Laseczno (pow. iławski), Iława, warmińsko-mazurskie
  • Asystent
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gerczak Nord Pol Hatchery Spółka Jawna

    Firma zajmuje się produkcją indyczych jaj wylęgowych oraz jednodniowych piskląt indyczych. Sprzdaż jest realizowana na rynku krajowym oraz na eksport, do takich krajów jak: Litwa, Białoruś, Ukraina i Rosja.

    Firma zatrudnia ponad 150 pracowników i funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat.

    Miejsce pracy: Iława (okolice), Laseczno (pow. iławski)

    Opis stanowiska:

    Praca referenta ma polegać na obsłudze działalności eksportowej firmy, w tym w szczególności na przygotowywaniu dokumentacji eksportowych, kontakcie z krajowymi służbami weterynaryjnymi i celnymi oraz z kontrahentami firmy.

    Wymagania:

    Wymagana jest znajomość języka rosyjskiego w piśmie i w mowie, dodatkowym atutem jest znajomość języka ukraińskiego oraz angielskiego.

    Wymagane jest co najmniej wykształcenie średnie wykształcenie oraz umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych.

    Poza tym wymagane jest prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    Oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony oraz przeszkolenie stanowiskowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.