Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. Finansowych

BIPROMET S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu FK,

  • Nadzór i koordynacja nad prawidłowym przepływem dokumentów kosztowych w systemie finansowo księgowym,

  • Sporządzanie planów dotyczących przepływów finansowych dla Spółki oraz indywidualnych projektów i ich bieżąca weryfikacja,

  • Bieżąca kontrola i ocena stanu należności i zobowiązań oraz przygotowywanie raportów w tym zakresie,

  • Monitorowanie uzgodnionych terminów płatności,

  • Przygotowywanie płatności do kontrahentów i bieżąca współpraca z nimi w tym zakresie,

  • Przygotowywanie bieżącej korespondencji w zakresie należności i zobowiązań,

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych,

  • Współpraca z organizacjami zewnętrznymi w zakresie wykorzystania ulgi badawczo-rozwojowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • Co najmniej 2 –letnie doświadczenie w dziale finansowym i/ lub dziale controllingu,

  • Dobra znajomość programu Excel i umiejętności obsługi systemów bankowych,

  • Znajomość ERP SAP mile widziana,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Dynamizm i inicjatywa w działaniu oraz silna orientacja na cele.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

  • Pakiet medyczny oraz kartę Multisport,

  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

BIPROMET S.A.

BIPROMET S.A. - Grupa Kapitałowa KGHM Polska Miedź S.A.- wiodący dostawca kompleksowych usług w zakresie projektowania oraz generalnej realizacji inwestycji dla branży przemysłowej oraz ochrony środowiska w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko: Referent ds. Finansowych.

Przewiń do profilu firmy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj z podaniem numeru referencyjnego stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.