Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. Gospodarki Magazynowej

PAGO Sp. z o.o.O firmie

  • Kontenerowa 22, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PAGO Sp. z o.o.

Kontenerowa 22

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • praca biurowa, w systemie zmianowym;

  • całokształt spraw związanych z obsługą komputerowego systemu magazynowego (WMS) oraz bieżącą obsługą klientów mroźni;

  • przyjmowanie i obsługa zleceń od dostawców i odbiorców;

  • bieżąca kontrola dokumentacji dostawy;

  • sprawna obsługa systemu magazynowego;

  • współpraca ze wskazanymi klientami.

Nasze wymagania

  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych;

  • umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji;

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;

  • łatwość uczenia się - dotyczy w szczególności sprawnego opanowania systemu komputerowego WMS oraz dokumentacji magazynowo - transportowej.

To oferujemy

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;

  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • atrakcyjny system wynagradzania i premiowania (m.in. premia uznaniowa i premia z tytułu stażu pracy).

PAGO jest operatorem logistycznym, specjalizującym się w obsłudze przedsiębiorstw z sektora żywności mrożonej. Firma dysponuje siecią nowoczesnych centrów logistycznych - mroźni składowych, pod Poznaniem, Gdańskiem, Warszawą i Katowicami, pracujących 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Oferta PAGO obejmuje pełen zakres usług, związanych z obsługą łańcucha dostaw, począwszy od składowania, przez realizację wysyłek eksportowych do państw trzecich, aż po kompleksowe projekty logistyczno-dystrybucyjne. Obiekty wyróżnia nowoczesne wyposażenie oraz zaawansowane narzędzia IT: ERP, WMS, TMS, Business Intelligence, EDI. Zespół PAGO dąży do budowania długotrwałych relacji biznesowych oraz wyznaje motto: „oferuj jakość, jakiej sam oczekiwałbyś będąc Klientem.”

Przewiń do profilu firmy