Referent ds. Gospodarki Magazynowej

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 08.12.2017
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 07.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Zakład produkcyjny Dijo, prężnie rozwijająca się dolnośląska Firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli,  laureat nagrody Forbes w związku z rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

REFERENT DS. GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ
Miejsce pracy: Wrocław/Zabrodzie (k. Klecina)

Zakres obowiązków:

  • nadzór i obsługa dokumentacji przyjęć surowców i opakowań na magazyn logistyczny,
  • prowadzenie obsługi dokumentów magazynowych we współpracy z Działem Customer Service oraz Działem Produkcji,
  • nadzór nad certyfikatami jakości do dostaw,
  • współpraca z Działem Produkcji i Działem Jakości w zakresie terminowego wprowadzania bieżącej produkcji na magazyny wyrobów gotowych,
  • zapewnienie wsparcia przy tygodniowym rozliczaniu magazynów.
  • zlecanie i rozliczanie usług transportowych wyrobów gotowych zgodnie z zawartymi umowami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane z zakresu logistyki)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale Logistyki
  • mile widziana znajomość systemu CDN XL
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu, komunikatywność, zdolność do pracy w grupie
  • zorientowanie na cele oraz realizacja zadań zgodnie z założonymi terminami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w  oparciu o umowę o pracę
  • stałe miesięczne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • profesjonalny system wdrożeniowy
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • pakiet LuxMed
  • możliwość poszerzenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • bezpłatny kurs językowy (angielski i niemiecki)
  • zaplecze socjalne
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj.

bottom

www.dijo.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Na przesyłanych aplikacjach prosimy umieszczać klauzulę wg. wzoru:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Dijo z siedziba w Zabrodziu 28, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się