Logo Pracuj.pl

Referent ds. Informatyki

JAS-FBG S.A.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • serwis sprzętu komputerowego, systemów monitoringu
  • administrowanie i rozwój infrastruktury sieciowej firmy (konfiguracja przełączników, routerów itp.)
  • administrowanie serwerami Microsoft Windows
  • zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • pomoc użytkownikom (help-desk)

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • kilkumiesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość technologii Microsoft (Windows Server, Active Directory, SQL Server, itp.)
  • znajomość zagadnień sieciowych (LAN, WAN) oraz umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych CISCO
  • umiejętność myślenia analitycznego, zaangażowanie i motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00
  • praca w młodym i kreatywnym zespole, możliwość realizacji ciekawych projektów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony towarowe
  • inicjatywy dobroczynne

Referent ds. Informatyki, Katowice