Oferta pracy

Referent ds. informatyki

Muzeum Górnictwa Węglowego w ZabrzuO firmie

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

Georgiusa Agricoli

Zabrze

Nr naboru: 13/DI/2020

MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO W ZABRZU

poszukuje osoby na stanowisko:

Ogólny zakres obowiązków:

  • pierwsza linia wsparcia – helpdesk,
  • utrzymanie, nadzór i administracja siecią LAN, WAN,
  • obsługa systemów operacyjnych Windows oraz pakietów Office,
  • konfiguracja urządzeń sieciowych typu switch, router, voip,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (automatyka, informatyka, lub pokrewne),
  • umiejętność konfiguracji aktywnych urządzeń sieciowych,
  • znajomość czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i poznawania nowych technologii informatycznych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemów CCTV,
  • znajomość systemów SMS.
Wymagane dokumenty:
  • CV

Warunki zatrudnienia:
Forma zatrudnienia:    umowa o pracę,
Wymiar etatu:              pełny,
System czasu pracy:   praca w systemie podstawowym,
Miejsce pracy:             Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, ul. Georgiusa Agricoli 2.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • otwartość na Twoje pomysły, pracę pełną możliwości i wyzwań zawodowych,
  • możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • świadczenia w ramach ZFSŚ,
  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych.

Aplikacje należy składać w terminie do: 24.10.2020 r.

Dodatkowe informacje:

  • prosimy powoływać się w składanej dokumentacji na podany numer naboru,
  • Muzeum zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w zakresie wykraczającym poza katalog ujęty w treści art. 221 Kodeksu pracy, przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, w celach prowadzenia przez ten podmiot postępowania rekrutacyjnego, którego aplikacja dotyczy.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy