Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. kadr i administracji

PRO Sp. z o.o.

  • Strażacka 76, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Strażacka 76

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentów dot. przyjmowania i zwalniania pracowników,

  • ewidencja i weryfikacja czasu pracy pracowników,

  • prowadzenie spraw związanych z urlopami i zwolnieniami lekarskimi,

  • bieżąca obsługa spraw pracowniczych,

  • prowadzenie ewidencji badań lekarskich i szkoleń BHP oraz kontrola ich aktualności,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami, w tym obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (kadry),

  • znajomość przepisów Kodeksu Pracy,

  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office,

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • otwartość na nowe zadania i wyzwania,

  • orientacja na cele i zadania, inicjatywa oraz chęć rozwoju,

  • umiejętność pracy pod presją czasu, w dynamicznym środowisku pracy.

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Wiodący na rynku polskim producent narzędzi pomiarowych stosowanych w budownictwie poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko: Referent ds. kadr i administracji.

Przewiń do profilu firmy