Oferta pracy

Referent ds. kadr i płac

Boruta-Zachem S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy;

  • Ewidencjonowanie planów urlopowych, zwolnień lekarskich oraz innych nieobecności;

  • Codzienna obsługa pracowników w zakresie spraw kadrowych;

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa;

  • Udział w sporządzaniu list płac;

  • Sporządzanie deklaracji ZUS w programie Płatnik;

  • Sporządzanie druków: ZUS Z-3, ZUS Z- 3a, ZUS ERP-7.

Nasze wymagania

  • Znajomość programu Comarch Optima;

  • Znajomość obsługi programu Płatnik;

  • Znajomość przepisów z obszaru ubezpieczeń społecznych, podatkowych oraz prawa pracy;

  • Doświadczenie w obsłudze kadr i płac.

To oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy;

  • Praca w stabilnej firmie;

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku i Świąt, pożyczki, zapomogi);

  • Dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy