Oferta pracy

Referent ds. kadr i płac

Moto-Profil Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Niedźwiedziniec 10

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie akt osobowych i przygotowywanie dokumentacji pracowniczej

  • Kompleksowa obsługa i kontrola badań lekarskich, szkoleń BHP

  • Prowadzenie ewidencji nieobecności chorobowych i innych nieobecności

  • Prowadzenie procesu ewidencji czasu pracy oraz rozliczanie czasu pracy pracowników

  • Pomoc przy naliczaniu wynagrodzeń i sporządzaniu list płac

  • Wprowadzanie dokumentów do programu kadrowo-płacowego

  • Przygotowywanie zaświadczeń

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Dokładność, zaangażowanie w pracę, dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność, otwartość.

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do obiadów w formie kateringu (w siedzibie)

  • kafeteria MyBenefit

Biuro Firmy Moto-Profil to blisko 300 osób zatrudnionych w 20 działach.

Co możemy powiedzieć o sobie po 29 latach doświadczenia? Jesteśmy drugą największą firmą w Polsce specjalizującą się w imporcie i dystrybucji samochodowych części zamiennych, akcesoriów oraz wyposażenia warsztatowego. Naszym partnerom handlowym dostarczamy również autorskie rozwiązania informatyczne oraz pełne wsparcie merytoryczne w tym zakresie.

Moto-Profil jest właścicielem marki ProfiAuto.

Przewiń do profilu firmy