Ta oferta pracy jest nieaktualna od 531 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Kadr i Płac

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 31.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

    Miejsce pracy: Kraków
    RKP/0117/KRA

    Zadania:

    • przygotowywanie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUSu
    • rozliczanie umów cywilnoprawnych
    • zakładanie akt osobowych pracownikom
    • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
    • rejestracja absencji i ich weryfikacja
    • wsparcie pracowników Działu Kadr i Płac
    • obsługa zajęć komorniczych

    Oczekiwania:

    • podstawowa znajomość przepisów z zakresu: prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych
    • mile widziana znajomość programu Płatnik
    • zorientowanie na realizowanie postawionych celów, dokładność, zaangażowanie
    • mile widziana znajomość rozliczania płac zleceniobiorców i pracowników etatowych

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • wnagrodzenie na poziomie 2000 PLN brutto
    • pakiet Benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
    • pracę w zespole zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.