Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. Kadr i Płac

WARTER FUELS S.A. O firmie

  • Chemików 5
    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

WARTER FUELS S.A.

Chemików 5

Płock

Specjalizujemy się głównie w produkcji benzyn lotniczych i rajdowych. Nasze produkty sprzedawane są w ponad stu krajach na świecie.

Mierzymy bardzo wysoko, a co za tym idzie? Po nasze paliwo sięgają najlepsi! Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, tworzymy paliwa, które są w pełni dopasowane do ich oczekiwań.

Zawsze chcemy być o krok przed potrzebami naszych klientów. Ich zadowolenie z finalnego produktu dodaje nam skrzydeł i motywuje do dalszego, jeszcze bardziej intensywnego działania.

Zadania:

  • sporządzanie umów o pracę, angaży, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy;
  •  prowadzenie akt osobowych;
  •  sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS;
  •  sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie) dla zleceniobiorców;
  •  sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku  dochodowego od osób fizycznych;
  •  rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie;
  •  sporządzanie dokumentów rozliczeniowych do ZUS ,rozliczeń podatkowych PIT do Urzędu Skarbowego, sprawozdań do GUS, PZU, PEFRON
  • sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych;
  •  naliczanie zwolnień lekarskich i ich ewidencja;
  •  nadzór nad lekarskimi badaniami wstępnymi, kontrolnymi i okresowymi pracowników;
  •  wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach; sporządzanie  dokumentów do celów emerytalno-rentowych;
  •  prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych;
  • uzgadnianie kont księgowych dotyczących płac;

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie  (preferowane kierunki – ekonomia, administracja),
  • Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Efektywna organizacja pracy własnej oraz dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym

Ogłoszenie archiwalne