Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Kadr i Płac

  • Pszczyna, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ZAMEL to polski producent z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

    REFERENT DS. KADR I PŁAC
    Miejsce pracy: Pszczyna

    Zadania:

    • prowadzenie akt osobowych pracowników,
    • przygotowywanie dokumentacji pracowniczej (umowy, porozumienia, aneksy, świadectwa pracy itp.),
    • aktualizacja danych pracowniczych w systemie kadrowo-płacowym,
    • kontrola terminowości szkoleń i badań lekarskich,
    • obsługa umów cywilnoprawnych,
    • ewidencja czasu pracy pracowników (nieobecności, urlopy, zwolnienia lekarskie),
    • wsparcie podczas naliczania wynagrodzeń,
    • udział w bieżących projektach działu.

    Oczekiwania:

    • co najmniej roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku,
    • znajomość prawa pracy oraz zasad rozliczania umów cywilnoprawnych,
    • dokładność, terminowość, samodzielność i zaangażowanie,
    • chęć podnoszenia swoich kompetencji,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

    Oferujemy:

      • stabilne zatrudnienie w firmie o wysoko ugruntowanej pozycji na rynku,
      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • możliwość rozwoju oraz zdobycie doświadczenia zawodowego,
      • korzyści pozapłacowe.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego na adres:
    ZAMEL SP. Z O.O.
    ul. Zielona 27, 43-200 Pszczyna
    W tytule wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.