Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. kadr i płac - Specjalista ds. fakturowania

PRES Menadżer Burdach i wspólnicy sp. j.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Obsługa kadr i płac

  • Prace administracyjno-biurowe

  • Współpraca z działem księgowości i inwestycji

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie w zakresie rachunkowości

  • Doświadczenie w zagadnieniach kadr i płac

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i niekorporacyjnym podejściu

  • Umowę o pracę

  • Stabilną i długoterminową współpracę

  • Odpowiednie oprzyrządowanie stanowiska pracy

Więcej informacji o nas