Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. kadr i płac

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

  • Sołtysowicka 19B, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sołtysowicka 19B

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu kadr i płac w codziennych obowiązkach

  • Archiwizacja dokumentów kadrowo-placowych

  • Kontrola i ewidencja czasu pracy,

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z przepisami prawa pracy,

  • Współpraca przy realizacji procesów rekrutacji i selekcji pracowników,

  • Bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich pracowników,

  • Współpraca ze służbą bhp w zakresie szkoleń dla pracowników,

  • Przygotowanie raportów, wskaźników, sprawozdań.

Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw prawa pracy

  • Mile widziana znajomość programu Enova, Płatnik

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Zaangażowanie, sumienność, chęć nauki i rozwoju

  • Mile widziane kierunkowe wykształcenie wyższe, bądź w trakcie studiów zaocznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • Szerokie możliwości rozwoju w tym udział w szkoleniach,

  • Stabilną pracę w miłej atmosferze.

  • Kurs jezyka angielskiego w godzinach pracy

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu – to niepubliczna szkoła wyższa we Wrocławiu. Powstała w 2001 roku we współpracy z francuską grupą szkół ESIDEC w Metz. Program studiów prowadzony jest również w języku angielskim. Na uczelni prowadzone są wymiany i staże w ramach Programu Erasmus+ z uczelniami z całego świata. Według rankingu Perspektywy 2019, najlepsza uczelnia logistyczna w Polsce.

Przewiń do profilu firmy