Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. Kadr

ATB Tamel S.A.

  • Elektryczna 6, Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Elektryczna 6

Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie rekrutacji

  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej

  • Archiwizowanie akt pracowniczych

  • Kompletowanie dokumentów do akt osobowych zatrudnionych pracowników

  • Współpraca z OHP

  • Przygotowywanie bloczków na posiłki regeneracyjne dla uprawnionych pracowników

  • Współpraca z referentkami wydziałowymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku w obszarze HR

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość MS Excel

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemem Optima HR

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • bogaty pakiet socjalny

  • możliwość rozwoju

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • contract of employment

  • opportunity to develop

Oczekiwania

  • Dążenie do uzyskania w pracy jak najlepszych wyników -przejawianie w tym kierunku odpowiedniej inicjatywy

  • Pogłębianie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Terminowe i staranne wykonywanie powierzonych zadań, zgodnie z poleceniami przełożonego oraz obowiązującymi przepisami prawa pracy

  • Przestrzeganie ustalonego w zakładzie porządku i dyscypliny pracy oraz tajemnicy państwowej, służbowej i gospodarczej

  • Rozwijanie i monitorowanie strategii, systemów i procedur HR w całej firmie