Oferta pracy

Referent ds. Kadr

United Beverages S.A.O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma United Beverages S.A. jest jednym z największych dystrybutorów alkoholi w Polsce i współpracuje z największymi producentami w kraju i na świecie. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat będąc również jednym z największych importerów win i alkoholi mocnych oraz właścicielem wielu znaków towarowych w różnych kategoriach i segmentach rynku.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej (umowy o pracę, umowy zlecenie, aneksy, zaświadczenie itp.)
  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy: urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych
  • Sporządzanie zgłoszeń do ZUS
  • Sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości dla potrzeb ZUS oraz GUS
  • Monitorowanie terminów badań lekarskich i wystawianie skierowań
  • Współpraca w zakresie medycyny pracy oraz BHP
  • Sporządzanie raportów na potrzeby bezpośredniego przełożonego
  • Doraźna pomoc w obsłudze sekretariatu firmy

Wymagania:

  • Znajomość obsługi procesów kadrowych
  • Znajomość obsługi programu Płatnik
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Dobra znajomość prawa pracy (z uwzględnieniem rozliczania i ewidencji czasu pracy)
  • Minimum półroczne doświadczenie w zakresie obsługi kadrowej (preferowane w spółce FMCG o rozproszonej strukturze)
  • Wykształcenie kierunkowe - preferowane wyższe
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz dokładność
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę z klientem zewnętrznym
  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za wykonywane zadania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dobre zarobki za efektywną pracę
  • Kartę MultiSport

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Administratorem danych jest UNITED BEVERAGES S.A. z siedzibą w 87-100 Toruń, ul. Płaska 24-36. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy