Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. kadrowych

REMAK-ENERGOMONTAŻ SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Żelazna 9, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

REMAK-ENERGOMONTAŻ SPÓŁKA AKCYJNA

Żelazna 9

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw związanych z zatrudnianiem pracowników,

  • Weryfikacja dokumentów składanych przy zatrudnieniu,

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych,

  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego,

  • Opisywanie w systemie faktur za zakwaterowanie pracowników,

  • Rozliczanie podróży służbowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne,

  • Doświadczenie w pracy w dziale personalnym min. rok,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Ms Office,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Wielozadaniowość, zaangażowanie w pracy,

  • Komunikatywność, kreatywność, lojalność,

  • Rzetelność, sumienność,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w delegowaniu pracowników za granicę.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce sektora energetycznego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną (LUX MED), ubezpieczenia grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Remak-Energomontaż S.A. należąca do GRUPY ZARMEN jest jedną z wiodących, polskich firm w projektowaniu, budowie i modernizacji obiektów przemysłowych dla wielu sektorów gospodarki. Zatrudniamy obecnie około 700 pracowników posiadających specjalistyczne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie branżowe. Wiemy, że pracownicy to nasz największy kapitał, dlatego wspieramy ich umiejętności i potencjał, poprzez szeroki wachlarz szkoleń, zarówno dla pracowników produkcji, jak i administracji. Zapewniamy pracę pełną wyzwań w interdyscyplinarnych zespołach, prowadzenie ciekawych i innowacyjnych projektów, a także kontakty z Klientami z różnych części świata.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: https://www.remak.com.pl/