Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. kadrowych

Kom-Eko S.A.O firmie

  • Metalurgiczna 9b, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kom-Eko S.A.

Metalurgiczna 9b

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w prowadzeniu wymaganej dokumentacji pracowników - akt osobowych.

  • Kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym.

  • Sporządzanie umów o pracę i nadzór nad okresem ich obowiązywania.

  • Prowadzenie korespondencji.

  • Nadzór nad dopuszczeniem pracownika do pracy.

  • Wystawianie świadectw pracy i opinii o pracy.

  • Wystawianie różnego rodzaju zaświadczeń wynikających ze stosunku pracy.

  • Aktualizowanie i przygotowywanie danych w programie kadrowo-płacowym.

  • Sprawozdawczość i analiza kadrowa na potrzeby wewnętrzne oraz GUS.

  • Wypełnianie formularzy.

  • Sporządzanie zestawień.

  • Archiwizacja dokumentów.

  • Współpraca z Działem Księgowości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu ekonomicznym lub administracyjnym.

  • Odpowiedzialność, dokładność, systematyczność i sumienność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na zastępstwo.

  • Szkolenia kwalifikacyjne.

  • Zaplecze socjalne.