Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. kadrowych

INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI PANO firmie

INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI PAN

Adolfa Pawińskiego 5B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie terminowej obsługi kadrowej pracowników Instytutu ok. 300 osób

  • weryfikacja, ewidencjonowania i rozliczanie czasu pracy

  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

  • sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrznych jednostek organizacyjnych i instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, Urząd Pracy, itp.)

  • sporządzanie dokumentów kadrowych dla Pracowników w związku z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

Nasze wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia w dziale personalnym (kadry)

  • znajomość przepisów prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych oraz przepisów szczególnych dotyczących pracowników naukowych

  • dokładność, obowiązkowość, komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

  • umiejętność pracy w warunkach presji czasu

  • zdolności analityczne i praktyczna znajomość MS Office, w szczególności Excel

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość języka angielskiego, preferowany poziom B1/B2

  • mile widziana znajomość systemu Xpertis

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet świadczeń socjalnych