Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. kadrowych

INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI PAN

  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Adolfa Pawińskiego 5B

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie terminowej obsługi kadrowej pracowników Instytutu ok. 300 osób,

  • sporządzanie dokumentów kadrowych dla Pracowników w związku z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,

  • weryfikacja, ewidencjonowania i rozliczanie czasu pracy,

  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,

  • sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrznych jednostek organizacyjnych i instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, Urząd Pracy, itp.)

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nasze wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia w dziale personalnym (kadry, HR),

  • znajomość przepisów prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych oraz przepisów szczególnych dotyczących pracowników naukowych,

  • dokładność, obowiązkowość, komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

  • umiejętność pracy w warunkach presji czasu,

  • zdolności analityczne i praktyczna znajomość MS Office, w szczególności Excel,

  • wykształcenie wyższe,

  • dobra znajomość języka angielskiego, preferowany poziom B1/B2.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość systemu Xpertis.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Sposób aplikowania

ZGŁOSZENIA PROSIMY KIEROWAĆ POCZTĄ:

Biur Spraw Pracowniczych IPPT PAN

ul. Pawińskiego 5B, 02-106 Warszawa

tel. 22 826 98 23

lub ELEKTRONICZNIE za pomocą przycisku APLIKUJ.

Informujemy, że nawiążemy kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Nasz Instytut został utworzony 69 lat temu. Rozwijamy nauki inżynieryjno-techniczne, prowadzimy badania naukowe na najwyższym poziomie a także wspieramy inicjatywy dotyczące transferu technologii. Zaangażowanie i pasja naszych pracowników, prowadzenie dużej liczby międzynarodowych projektów naukowych oraz bogate doświadczenie w kształceniu doktorantów sprawiają, że Instytut zaliczany jest do wiodących placówek naukowych w Europie.

Przewiń do profilu firmy