Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Kart Płatniczych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    opis stanowiska:

    • obsługa reklamacji dotyczących kart płatniczych
    • przeprowadzanie rozliczeń z organizacjami Visa i Mastercard
    • weryfikacja poprawności rozliczeń bankomatów i wpłatomatów
    • przygotowywanie sprawozdań kwartalnych

    wymagania:

    • wykształcenie w obszarze nauk ścisłych (ekonomia, rachunkowość itp.)
    • rozwinięte umiejętności analityczne, dokładność i skrupulatność
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją
    • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
    • wiedza z zakresu kart płatniczych i/lub znajomość systemu DEF3000 będzie dodatkowym atutem

    oferujemy:

    • umowę o pracę od pierwszego dnia
    • opiekę medyczną
    • możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego
    • kwartalny system premiowy
    • parking dla rowerzystów
    • atrakcyjną lokalizację pracy – wrocławski Rynek
    • zniżki na lunch, do kina i teatru
    • preferencyjną ofertę produktów bankowych