Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. kontroli jakości

NORD SYSTEMY NAPĘDOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Wiechlice (pow. żagański)

    Wiechlice (pow. żagański), lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu kontroli jakości w zarządzaniu wewnętrznym systemem jakości oraz nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi

  • uczestniczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych

  • nadzór nad dokumentacją i przyrządami kontrolno-pomiarowymi

  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Spółki NORD w Wiechlicach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (warunek konieczny)

  • mile widziane znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych

  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu Lean Manufacturing

To oferujemy

  • stabilną praca w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym;

  • umowa o pracę bez pośredników

  • stawka adekwatna do posiadanych umiejętności i kwalifikacji

  • dofinansowanie do posiłków w ramach programu SmartLunch

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • dla chętnych ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna LUXMED na preferencyjnych warunkach

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • świadczenia ZFŚS