Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. kontroli kosztów

Partners Team Sp. z o.o.O firmie

  • Łopuszańska 84
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Partners Team Sp. z o.o.

Łopuszańska 84

Warszawa

PARTNERSPOL GROUP (www.partnerspol.pl) od ponad dwudziestu lat oferuje indywidualne rozwiązania logistyczne, z roku na rok poszerzając wachlarz świadczonych usług magazynowych, co-packingowych i transportowych.

Aktualnie w związku z rozwojem poszukujemy studentów ostatniego roku

oraz absolwentów Szkół Wyższych Ekonomicznych lub Technicznych

na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kontrola i analiza kosztów m.in.: zużycia mediów, opłat czynszowych i leasingowych
  • Weryfikacja faktur zakupowych pod względem merytorycznym
  • Zapewnienie bieżącej informacji na temat kosztów spółki, analizę odchyleń i ich interpretację
  • Przygotowywanie cyklicznych prognoz i budżetów kosztowych
  • Bieżące wsparcie analityczne dla poszczególnych działów w spółce

Wymagania:

  • Umiejętności analityczne
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, głównie Excel

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym, prężnym i profesjonalnym zespole międzynarodowym
  • Pakiet socjalny (sportowy, medyczny)

Ogłoszenie archiwalne