Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. Kredytów

Bank SpółdzielczyO firmie

  • Nowa Sucha (pow. sochaczewski)

    Nowa Sucha (pow. sochaczewski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych z uwzględnieniem kredytów dla przedsiębiorstw i rolników;

  • Opracowanie wniosków kredytowych (kompletowanie dokumentacji, ocena wniosku, przygotowanie aplikacji kredytowej, przygotowanie dokumentacji umowy kredytu i umów zabezpieczeń);

  • Obsługa klienta w zakresie kasowym;

  • Obsługa rachunków wraz z produktami towarzyszącymi (m.in. lokaty, bankowość elektroniczna, bankowość mobilna, karty płatnicze, karty kredytowe i inne);

  • Sprzedaż ubezpieczeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: finanse, rachunkowość, bankowość lub ekonomia- ukończone lub w trakcie nauki);

  • Doświadczenie w bankowości lub pośrednictwie kredytowym min. 1 rok (mile widziane doświadczenie w udzielaniu kredytów na działalność rolniczą / gospodarczą oraz znajomość zasad kredytowania osób indywidualnych);

  • Umiejętność pracy z klientem i w zespole, zdolności analizowania dokumentacji finansowej, wysokiej motywacji do pracy i nastawienia na realizację celu;

  • Znajomość finansów przedsiębiorstw, umiejętności identyfikacji ryzyka i analitycznej oceny sytuacji,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B,

  • Dokładność, sumienność, zdolność łatwego nawiązywania kontaktu, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, rzetelność.

To oferujemy

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji, przyjazne środowisko pracy, dobre warunki socjalne, Pracowniczy Program Emerytalny, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, nagrody jubileuszowe i odprawy rentowe/emerytalne na korzystnych warunkach.

Dodatkowe informacje

Osoby spełniające powyższe wymagania, zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego klikając przycisk "aplikuj" lub pocztą tradycyjną na adres:

Bank Spółdzielczy w Sochaczewie

ul. Władysława Reymonta 18

96-500 Sochaczew

w terminie do dnia 30 kwietnia 2021 r.