Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Księgowości

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Białystok

    MERKURY S.A. - to lider ogólnopolskiej dystrybucji. W terenie pracuje z nami w ok. 100 osób. Rynek tradycyjny obejmuje sprzedaż produktów z kategorii: OTC, FMCG, kosmetyki naturalne i zdrowa żywność (ok. 5000 SKU). Jesteśmy dużą firmą zatrudniającą ponad 300 osób, z siedzibą w Białymstoku, o której możesz przeczytać na stronie firmowej www.merkurysa.pl

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • wprowadzanie faktur zakupowych i sprzedażowych do systemu,
    • dekretowanie i księgowanie dokumentów bankowych i kasowych,
    • księgowanie delegacji pracowniczych, list płac
    • rozliczanie i uzgadnianie rozrachunków(w tym rozrachunków walutowych)
    • pomoc w koordynacji obiegu dokumentów

    WYMAGANIA:

    • znajomość podstaw księgowości
    • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • dokładność i skrupulatność
    • umiejętności analityczne
    • doświadczenie na stanowisku min. 2 lata

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat, stałe godziny pracy
    • Stabilną pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie)
    • Możliwość zakupu produktów w cenie pracowniczej (ponad 5 000 produktów z kategorii kosmetyków, zdrowej żywności i innych)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.