Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. księgowości

  • Bielsk Podlaski, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Hanbud, wiodący producent pokryć dachowych, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

    Zakres obowiązków:

    • Księgowanie faktur zakupu oraz sprzedaży,
    • Rozliczanie rozrachunków odbiorców i dostawców,
    • Prowadzenie dokumentacji finansowej,
    • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych,
    • Współpracę z instytucjami zewnętrznymi,
    • Księgowanie dokumentów magazynowych oraz uzgadnianie stanów magazynowych,
    • Wsparcie procesów z obszaru kadr i płac (wymagana wiedza w tym zakresie lub chęć jej pozyskania).

    Od osoby zatrudnionej na stanowisku referenta ds. księgowości oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego ekonomicznego, preferowane kierunki: rachunkowość i finanse,
    • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
    • Praktycznej znajomości przepisów podatkowych
    • Wysokiej kultury osobistej,
    • Systematyczności, dokładności, samodzielności i odpowiedzialności za wykonywaną pracę.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • Stabilną pracę oraz możliwość uczestniczenia w rozwoju i budowie prężnie rozwijającej się firmy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r., nr 101, poz 926 ze zmianami.)”.