Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Referent ds. Księgowości

BIURO-MAX Wojciech BrzykcyO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Asystent

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przygotowanie dokumentów księgowych do księgowania,
  • prowadzenie KPIR w oparciu o obowiązujące przepisy,
  • prowadzenie pełnej księgowości w zakresie sprzedaży,
  • weryfikacja i księgowanie dokumentów,
  • dekretacja i numeracja dokumentów,
  • kontrola obiegu dokumentów księgowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie pism urzędowych,
  • archiwizowanie dokumentów księgowych.

WYMAGANIA

  • wykształcenie: minimum średnie ekonomiczne,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu rachunkowości,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe,
  • znajomość MS Office,
  • otwartość na nowe wyzwania zawodowe,
  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność.

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na zastępstwo na minimum rok,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Ogłoszenie archiwalne