Oferta pracy

Referent ds księgowości i controllingu

Buster GFC Sp. z o.o.O firmie

3 600 zł brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Buster GFC Sp. z o.o.

Buster GFC jest polską firmą mającą swą siedzibę w Inowrocławiu. Zajmuje się produkcją elementów z tworzyw sztucznych dla transportu kolejowego i drogowego. Dzięki dużemu doświadczeniu zdobytemu w trakcie 25-letniej działalności oraz ciągłemu rozwojowi technicznemu jesteśmy partnerem firm znanych w całej Europie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań

  • Przygotowywanie zestawień i raportów, wraz z analizą oraz opartymi na niej wnioskami
  • Przygotowanie budżetów oraz planów, prognoz finansowych
  • Prognozowanie wyników finansowych oraz projekcją kosztów funkcjonowania
  • Prognozowanie bieżących przepływów finansowych oraz formułowanie rekomendacji ich poprawy
  • Kontrolowanie realizacji budżetów z analizą odchyleń
  • Księgowanie i kontrola dokumentów związanych z gospodarką magazynową i uzgodnienie kont księgowych z ewidencją magazynową
  • Wspieranie kluczowych decyzji biznesowych Zarządu poprzez dostarczanie kompleksowych analiz finansowych wraz z rekomendacją nowych, efektywniejszych rozwiązań
  • Opracowywanie budżetu działalności operacyjnej oraz inwestycyjnej i bieżącą kontrolą i analizą odchyleń występujących w budżetach poszczególnych komórek organizacyjnych
  • Aktywny udział w realizacji projektów optymalizacji procesów biznesowych i dystrybucji informacji zarządczej
  • Wprowadzanie faktur do systemu księgowego
  • Prace przygotowawcze oraz udział w rozliczaniu inwentaryzacji

Od zatrudnionej osoby oczekujemy:

  • mile widziane 2- letnie doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu
  • Znajomości procesów planowania, kalkulacji
  • Znajomości zagadnień z obszaru controllingu i rachunkowości zarządczej;
  • Bardzo dobrej znajomości arkusza kalkulacyjnego- będzie weryfikowana w czasie procesu rekrutacyjnego
  • Zdolności analitycznych
  • Umiejętności rozwiązywania problemów
  • Samodzielności w działaniu
  • Dobrego poziomu umiejętności interpersonalnych (komunikacji, budowania współpracy z innymi działami)

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy