Oferta pracy

Referent ds. księgowości

Termo Organika Sp. z o.o.O firmie

Termo Organika Sp. z o.o.

Bolesława Prusa 33

Kraków

Termo Organika - lider izolacji styropianowych

Termo Organika to największy producent doskonałych wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie na rynku w Unii Europejskiej oraz producent najwyższej jakości produktów chemii budowlanej służącej do ocieplania budynków.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy

REFERENT ds. księgowości

Twoje zadania

  • weryfikowanie dokumentów pod względem rachunkowym i merytorycznym
  • kontrolowanie prawidłowości transakcji zgodnie z procedurami Spółki
  • księgowanie dokumentów, wyciągów bankowych i raportów kasowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunek finansowo-księgowy)
  • wiedza z dziedziny rachunkowości i podatków
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, systematyczność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • dobra znajomość MS Office

Oferujemy

  • umowę na czas określony (18 miesięcy)
  • pełny wymiar czasu pracy
  • wsparcie szkoleniowe podczas wdrażania się w nowe zadania oraz podczas realizacji codziennych obowiązków
  • udział w ciekawych projektach
  • umowę o pracę oraz przyjazną atmosferę w pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i realizowanych zadań
  • benefity m.in. prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

Jeśli to stanowisko wzbudziło Twoje zainteresowanie, czekamy na Twoje CV, które prosimy o przesłanie klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Termo Organikę. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostały mi przekazane informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych, o których mowa w art. 13 RODO".

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy