Oferta pracy

Referent ds. księgowości

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Legnickie Pole (pow. legnicki)

    Legnickie Pole (pow. legnicki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie dokumentów sprzedażowych (sprzedaż krajowa, eksport, WDT-CMR, fracht, specyfikacja, potwierdzenie dostaw)

  • Pozyskiwanie i kompletowanie dokumentów selfbillingowych, oraz not obciążeniowych z portali klientów

  • Archiwizacja dokumentów

  • Wsparcie w realizacji 5S

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Sumienność, rzetelność

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowę zlecenie do końca września

  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży Automotive

  • Przyjazną atmosferę

  • Doświadczenie w pracy w zespole

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie zakładowej

  • Gotowość do pracy w ramach umowy zlecenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.

Do firmy z branży motoryzacyjnej, będącej dostawcą komponentów dla głównych producentów samochodów osobowych oraz użytkowych zlokalizowanej w Legnickiej SSE poszukujemy Referenta ds. księgowości.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy