Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. księgowości

STUDIO REKLAMY EUROMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie dokumentów źródłowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego

  • wystawianie faktur sprzedaży

  • przygotowywanie dokumentów do płatności

  • uzgadnianie sald z kontrahentami

  • wsparcie działu księgowości w codziennej pracy

  • kontakt z instytucjami: US, ZUS, GUS

Nasze wymagania

  • doświadczenie minimum 1 rok w dziale księgowości

  • znajomości programów księgowych: Symfonia FK, Symfonia Handel, Symfonia środki trwałe

  • dyspozycyjności w ramach pełnego etatu

  • samodzielności, komunikatywności, rzetelności oraz zaangażowania

  • bardzo dobrej znajomości programu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Firma zajmująca się projektowaniem, serwisem i produkcją reklam zatrudni pracownika na stanowisko: Referent ds. księgowości

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się drogą mailową bądź telefoniczną.