Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. księgowości

JD KULEJ OLSZTYN SP. z o.o.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dekretacja faktur kosztowych oraz sprzedażowych,

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu

  • Wpłaty i wypłaty w kasie,

  • Tworzenie zestawień na potrzeby Księgowości , w tym uzgadnianie kont , rejestrów Vat

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość MS Office,

  • Znajomość Symfonii będzie dodatkowym atutem,

  • Dobra organizacja pracy.

  • Dyspozycyjność

  • Skrupulatność , odpowiedzialność

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się Grupie Dealerskiej,

  • Rozwój zawodowy

  • Umowa o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Współpracę z dynamicznym i ambitnym zespołem,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

JD KULEJ OLSZTYN SP. z o.o.

Grupa JD Kulej - Autoryzowany Dealer marek Peugeot ,Citroen, Kia oraz Ford . Naszą działalność prowadzimy w Olsztynie, Gdyni, Sopocie i Rumii. Głównym celem w każdym dziale firmy jest osiąganie bardzo dobrych i długotrwałych relacji z naszymi klientami. Naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny i profesjonalny zapewniając pełen wachlarz produktów i usług. Podejście takie wynika z doboru świetnej kadry, zaangażowanych pracowników oraz aktywnie uczestniczącego w życiu firmy Zarządu.

Przewiń do profilu firmy