Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. Księgowości

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.O firmie

  • Okulickiego 7/9, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.

Okulickiego 7/9

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • • rejestracja i wstępna dekretacja dokumentów księgowych w systemie obiegu dokumentów;

  • • przygotowanie danych do płatności dla kontrahentów;

  • • wystawianie faktur sprzedaży;

  • • uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami;

  • • obsługa bazy dostawców i odbiorców.

Nasze wymagania

  • • wykształcenie wyższe, kierunkowe;

  • • dobra znajomość programów MS Excel, Word;

  • • znajomość systemów klasy ERP;

  • • skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • • umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia;

  • • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • • znajomość Comarch XL - mile widziane;

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w dziale księgowości

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najbardziej zaawansowanych firm technologicznych w Polsce z sektora kosmicznego;

  • Umowę o pracę, atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie;

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w systemie hybrydowym;

  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym, zróżnicowanym zespole;

  • Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (ubezpieczenie na życie, zdrowie oraz Karta MultiSport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Głównym obszarem działalności Creotech Instruments S.A jest sektor kosmiczny, a oprócz tego produkujemy m.in. podzespoły do komputerów kwantowych, aparaturę naukową do laboratoriów, sprzedajemy dane satelitarne oraz systemy do zarządzania flotą dronów.

Firma istnieje od ponad 12 lat, obecnie zatrudnia ponad 100 pracowników, z czego większość to inżynierowie i naukowcy.

Przewiń do profilu firmy