Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Referent ds. księgowości

AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.O firmie

  • Płock, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

polski producent rozwiązań z zakresu oświetlenia awaryjnego i w branży elektrotechnicznej.

W związku z dalszym rozwojem szukamy do swojego zespołu osób na stanowisko:

 (KSR/12/2020)

Wymiar czasu: ½ etatu/ pełen etat

Opis stanowiska:

  • księgowanie faktur kosztowych,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • analiza rozrachunków oraz uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami
  • windykacja należności

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe/średnie mile widziane z zakresu rachunkowości i finansów lub kadr,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • zaangażowanie i samodzielność, dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dokładność i skrupulatność, umiejętności analityczne,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość pakietu MS Office

Oferta:

Naszym Pracownikom zapewniamy ciekawą pracę w renomowanej, stale rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń.

Ogłoszenie archiwalne