Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. księgowości

Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.O firmie

  • Konfederacka 4
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista

Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Konfederacka 4

Poznań

Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Misją firmy jest zapewnienie lokali mieszkalnych osobom o średnich dochodach. W tym celu Poznańskie TBS sp. z o.o. buduje mieszkania czynszowe i eksploatuje je na zasadach najmu. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na zastępstwo na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych,
  • wystawianie faktur w systemie FK,
  • sporządzanie rejestrów zakupu i sprzedaży VAT

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • wiedza merytoryczna z zakresu rachunkowości i podatków,
  • umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych,
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres zastępstwa,
  • stabilną pracę w renomowanej Spółce,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,
  • świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Oferty pracy należy składać w terminie do dnia 25.04.2021 r.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Załączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne